Sıkça Sorulan Sorular

İadeler
Lütfen iade süreciyle ilgili aşağıdaki uyarılara dikkat ediniz:

- Ürün, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajı hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte tarafımıza geri gönderilmelidir.

Cayma hakkı bu hallerde kullanılamaz:

a) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmamış diğer piyasalarda belirlenen mallara ilişkin sözleşmeler.

b) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

c) Tüketici tarafından ambalajının açılmış olması şartı ile ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

d) Gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.

e) Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmeler.

f) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.

İade ürün bedelleriniz, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, iade sürecini izleyen 10 iş günü içinde yapılmaktadır.
Teslimat kaç günde gerçekleşir?
1 ile 3 gün içerisinde gerçekleşir.
Ödeme ve Güvenlik

lesille.com.tr ödemeleriniz kredi kartı ile gerçekleştirilmektedir. Siparişinize ait ödeme tutarı kredi kartı hesabınızdan çekilir. Ödeme güvenli bir SSL-Şifreleme üzerinden, aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz (Hesap numarası veya kredi kartı numarası) kesinlikle lesille.com.tr'de saklanmaz veya üçüncü şahıslara iletilmez.


Güvenli Alışveriş

Kart bilgileriniz 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

Hızlı Kargo

Siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilir.

Kalite Kontrol

Ürünlerimizin kalite kontrolü tarafımızca titizlikle yapılır.

Ödeme Seçenekleri

Havale, EFT, kredi kartlarıyla ödeme seçenekleri...

BANKA KARTLARI

2024© LESİLLE | COŞKUN KUNDURA. Tüm hakları saklıdır. | Avinga

Alışveriş Sepetim