KURUMSAL

Hakkımızda

Coşkun Kundura 1992 senesinde mağazalara toptan satış yapmak üzere kurulmuştur. Daha sonra hedeflerini daha da büyütmüş, Türkiye’de pek az rastlanan ısmarlama ayakkabı üretimine başlamıştır. Kalifiye elemanlarının takdir edilen zanaatkarlığı ve  beğeni toplayan ürünleri, ilk günkü şevk ve heyecanı devam ettirmedeki en önemli güç kaynağıdır.

Coşkun Kundura günümüz modasını yakından takip edip, sezonun en trend modelleri ile hem göze hitap edip, hem de kusursuz işçiliği ile daha konforlu ve daha güvenilir ürünler ortaya çıkarmakla müşterilerini daima memnun ve hayran bırakmıştır.

Her sene 500’e yakın farklı model üreten Çoşkun Kundura kadınların tamamen kişisel zevk ve isteklerine göre hayal ettikleri ayakkabıyı yaparak kelimenin tam anlamıyla ayakkabı cenneti olmayı sürdürmüştür. Ayakkabı modellerinin bir çoğunu İtalya’da sürdürdüğü çalışmalar sonucu oradaki ünlü markalardan esinlenerek yapmaktadır. Bunun yanı sıra bir çok tasarımcının hayallerini gerçekleştirmektadir. Zeynep Tosun, Günseli Türkay ve Hakan Yıldırım da zaman zaman tasarımlarını Coşkun Kundura'da yaptırmaktadır.

Coşkun Kundura küçük veya büyük numaralı ayakkabı giydiği için kendilerine uygun ayakkabı bulmaları kabusa dönen kadınlar için vazgeçilmez bir yerdir, adeta ayakkabı cennetidir. 33 numaradan başlayıp 44 numaraya kadar hemen hemen bütün modellerini yapmakla beraber isteğe bağlı modeller de yapıp müşterilerine doyumsuz bir ayakkabı ziyafeti vermektedir.

Coşkun Kundura bütün ayakkabılarını içi ve dışı kaliteli orijinal derilerle ve ithal malzemelerle imal edilip üstelik diğer markalara göre çok daha makul fiyatlarla ürünlerini sunmaktadır. Ayrıca bir çok mağazada görmüş olduğunuz klasik renklerden çok daha farklı renk kombinasyonları ile bir çok kadının renk zevkine hitap etmektedir.

Coşkun Kundura; Petek Dinçöz, Nuket Duru, Deniz Berdan, Deniz Çakır, Özleyiş Topbaş, Sezen Aksu, Funda Arar, Ivana Sert gibi bir çok ünlü isme özel ayakkabı üretimi yapmış olmanın gururunu yaşamaktadır.


Güvenli Alışveriş

Kart bilgileriniz 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

Hızlı Kargo

Siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilir.

Kalite Kontrol

Ürünlerimizin kalite kontrolü tarafımızca titizlikle yapılır.

Ödeme Seçenekleri

Havale, EFT, kredi kartlarıyla ödeme seçenekleri...

BANKA KARTLARI

2024© LESİLLE | COŞKUN KUNDURA. Tüm hakları saklıdır. | Avinga

Alışveriş Sepetim